elina
elina
suzieblue-HLAVNÍ
suzieblue-HLAVNÍ
bradfield
bradfield
lafont
lafont

OPTIK ŽILKA

Oční optik Žilka nabízí svým klientům kvalitní brýlové obruby, které si pečlivě vybírá na světových optických výstavách v Mnichově, Miláně či Paříži. Hlavním zájmem Oční optiky Žilka je zajistit, aby se lidé, kteří si vyberou brýle v obchodě Na Slupi v Praze nebo na Masarykově náměstí v Jihlavě cítili výjimečně, netradičně, exkluzivně. Samozřejmostí při výběru nových brýlí je poskytnutí zcela profesionálního měření zraku na nejmodernějších přístrojích Zeiss.

LOUKYKVĚT

1Hlavni
1Hlavni
4
4
3
3
5
5

Loukykvět je květinová farma ve středních Čechách, pěstuje květiny typické pro oblast, kde žijeme; snaží se nabídnout lokální ekologickou alternativu k dováženým řezaným květinám. Z květin váže vlastní kytice, ať už na objednávku nebo pro velké události jako svatby. Též nabízí květinové předplatné, které každý týden zajistí čerstvou kytici na Vašem stole.

MISHA / hair studio - raw beauty

Salón Misha/ hair studio na vinohradském Náměstí Míru je znovuzrozený nadčasový prostor, kde dochází k propojení trendů z celého světa. Kadeřnické umění majitelky Mishy Čadkové, ambasadorky Tecni art teamu a kreativní ředitelky HCF, vyniká v mnoha art projektech. Mezi největší úspěchy Mishy Čadkové patří vítězství v mezinárodní vlasové soutěži v Londýnské Royal Albert Hall a Hairdressing awards Czech and Slovak v Londýně. Nejčerstvěji se pro letošní rok stala absolutní vítězkou soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku.

„Naším posláním pro nadcházející podzim je probudit něhu v každé ženě. Znovuobjevenou něhu je pak nutno si chránit a uchovávat, aby se mohla naplno rozvinout v celé své kráse“, jak říká sama majitelka salónu Misha Čadková.

NAPA

IMG_6288 (1)
IMG_6288 (1)
f0369216
f0369216
f0119040
f0119040
200712d0154bl
200712d0154bl

Firma NAPA Dobříš s.r.o. je tradiční český výrobce kožených rukavic. Již od svého založení v r. 1993 patří mezi největší výrobce kožených rukavic v České republice a své místo si vybudovala i na zahraničních trzích.

Kromě klasických pánských a dámských rukavic firma NAPA nabízí také dlouhé rukavice do opery, rukavice s kožešinovými manžetami, řidičské rukavice nebo luxusní ručně šité rukavice.

Dnes je firma NAPA v rukavičkářském oboru pojmem, který všechny pracovníky těší, ale i zavazuje.

SOTHYS Paris

Značka Sothys byla založena v roce 1946 v Paříži, na českém trhu se objevuje více než 20 let. Dnes ji můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy, kde je možné produkty také zakoupit. Nabízí integrované programy krásy včetně sofistikovaných salonních kúr a vysoce účinných přípravků k domácímu ošetření. V nabídce najdete také kompletní pečující řady o obličej a tělo, sluneční péči , sezonní trendové make-up kolekce, pánskou péči či dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek, které přímo doplňují pěstící kosmetické výrobky.