elina
elina
press to zoom
suzieblue-HLAVNÍ
suzieblue-HLAVNÍ
press to zoom
bradfield
bradfield
press to zoom
lafont
lafont
press to zoom

OPTIK ŽILKA

Oční optik Žilka nabízí svým klientům kvalitní brýlové obruby, které si pečlivě vybírá na světových optických výstavách v Mnichově, Miláně či Paříži. Hlavním zájmem Oční optiky Žilka je zajistit, aby se lidé, kteří si vyberou brýle v obchodě Na Slupi v Praze nebo na Masarykově náměstí v Jihlavě cítili výjimečně, netradičně, exkluzivně. Samozřejmostí při výběru nových brýlí je poskytnutí zcela profesionálního měření zraku na nejmodernějších přístrojích Zeiss.

LOUKYKVĚT

1Hlavni
1Hlavni
press to zoom
4
4
press to zoom
3
3
press to zoom
5
5
press to zoom

Loukykvět je květinová farma ve středních Čechách, pěstuje květiny typické pro oblast, kde žijeme; snaží se nabídnout lokální ekologickou alternativu k dováženým řezaným květinám. Z květin váže vlastní kytice, ať už na objednávku nebo pro velké události jako svatby. Též nabízí květinové předplatné, které každý týden zajistí čerstvou kytici na Vašem stole.

MISHA / hair studio - raw beauty

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Salón Misha/ hair studio na vinohradském Náměstí Míru je znovuzrozený nadčasový prostor, kde dochází k propojení trendů z celého světa. Kadeřnické umění majitelky Mishy Čadkové, ambasadorky Tecni art teamu a kreativní ředitelky HCF, vyniká v mnoha art projektech. Mezi největší úspěchy Mishy Čadkové patří vítězství v mezinárodní vlasové soutěži v Londýnské Royal Albert Hall a Hairdressing awards Czech and Slovak v Londýně. Nejčerstvěji se pro letošní rok stala absolutní vítězkou soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards – Kadeřník roku.

„Naším posláním pro nadcházející podzim je probudit něhu v každé ženě. Znovuobjevenou něhu je pak nutno si chránit a uchovávat, aby se mohla naplno rozvinout v celé své kráse“, jak říká sama majitelka salónu Misha Čadková.

NAPA

IMG_6288 (1)
IMG_6288 (1)
press to zoom
f0369216
f0369216
press to zoom
f0119040
f0119040
press to zoom
200712d0154bl
200712d0154bl
press to zoom

Firma NAPA Dobříš s.r.o. je tradiční český výrobce kožených rukavic. Již od svého založení v r. 1993 patří mezi největší výrobce kožených rukavic v České republice a své místo si vybudovala i na zahraničních trzích.

Kromě klasických pánských a dámských rukavic firma NAPA nabízí také dlouhé rukavice do opery, rukavice s kožešinovými manžetami, řidičské rukavice nebo luxusní ručně šité rukavice.

Dnes je firma NAPA v rukavičkářském oboru pojmem, který všechny pracovníky těší, ale i zavazuje.

SOTHYS Paris

Značka Sothys byla založena v roce 1946 v Paříži, na českém trhu se objevuje více než 20 let. Dnes ji můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy, kde je možné produkty také zakoupit. Nabízí integrované programy krásy včetně sofistikovaných salonních kúr a vysoce účinných přípravků k domácímu ošetření. V nabídce najdete také kompletní pečující řady o obličej a tělo, sluneční péči , sezonní trendové make-up kolekce, pánskou péči či dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek, které přímo doplňují pěstící kosmetické výrobky.