press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Kateřina Geislerová

Patří mezi unikáty v české návrhářské scéně.

Vytváříneobyčejně osobité kolekce s hlubokým příběhem.

Ten se promítá nejen v kvalitě materiálu, zpracování a perfektními střihy, ale především v nadčasovém stylu nonšalantní elegance.

Již deset let působí v Paříži, kde vystudovala módní design na umělecké škole LISAA. V roce 2003 se rozhodla založit vlastní značku Katerina Geislerova a po sérii úspěšných přehlídek si v roce 2007 otevřela butik

v centru Paříže. Odnedávna představuje své prêt-à-porter kolekce také nyní i v Praze ve svém novém showroomu a též v La Gallery Novesta.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Barbora Divínová / Nova Róba

Oděvní návrhářka založila svůj ateliér Nová Róba v roce 2007 a od té doby se věnuje tvorbě limitovaných kolekcí dámské módy.

Typické jsou pro ni příjemné jednobarevné materiály, netradiční

střihy a smysl pro detail.

Na G`n`G představí svou aktuální kolekci Trapèzze, která je převážně zaměřena na koktejlové šaty a hřejivé svetrové kousky.

Její ateliér a obchod najdete v Brně na ulici Kounicova 93.

Svou autorskou módu nabízí také v eshopu www.novaroba.com.

 

Foto: Petra Hašková

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Eliška Tomková / ELISHA MODE

Miluje jednoduchost, čisté linie, jež ženské tělo lehce lemují

a propracovaný střih, který dá vyniknout osobnosti nositelky.

Zakázkové krejčovství plní nároky na pohodlí, komfort nošení a vysokou kvalitu. Věnuje se i tvorbě svatebních šatů a šití

pánských obleků na zakázku.

Na listopadové Grace'n'Glamour představí zimní kolekci a řadu byznys oblečení ve znamení ženskosti. Modely je možné kombinovat a vytvořit tak ucelený a stylový outfit.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Ivana Follová / if...

V nové kolekci Ivany Follové – SUSHI TI SLUŠÍ – si autorka pohrává s fototisky úhledných japonských a středomořských jídel.

Zůstává věrná svému hedvábí, od organzové blůzy až po hedvábný tvíd na sako. Zakázková tvorba představuje dokonalé krejčovské zpracování. Její modely si oblíbily mnohé ženy umělkyně, podnikatelky z celého světa. Nová kolekce je připravena speciálně pro ně, pro ženy

svůdných plných tvarů.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Iveta Pecuchová

Móda je můj život! Tvořím pro ženy nositelné věci, zároveň si však hraji s neobvyklým střihem a zajímavým detailem. Inspirujeme mě samotný materiál, jeho kvalita je pro mě velice důležitá.

Ráda používám hedvábí, kašmír, kůži, ale i bambusové vlákno, bavlnu …

Moje modely jsou elegantní, sofistikované a hlavně ženské.

Na 4. Grace´n´Glamour představím svou novou kolekci podzim/zima 2013 FAMME FATALE. Tvoří ji geometricky řešené, vzájemně kombinovatelné, modely. Celá kolekce je v duchu vertikálních linií lichotících postavě.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Jana Minaříková

Kolekce Jany Minaříkové potvrzuje její zaujetí pro kvalitní materiály, pečlivé zpracování a promyšlené detaily modelů. 

Podzimní část kolekce 2013 – Poušť přichází s teplými barvami podzimu a střihy rozšiřuje o rafinované uzly, jež se objevují na červených i šedých šatech. Výrazným prvkem kolekce je ručně šitá velká večerní toaleta s hedvábnou vlečkou a jemné sako z pravé teletiny.

Luxusním stylovým doplňkem kolekce je kožešinový, unikátně střižený nákrčník.Pro ochranu proti chladnému počasí je možné zvolit buď dynamický krátký kabát se zipy nebo kabát ke kolenům s klasickou siluetou X, ušitý z čisté vlny a podšitý cuprem

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Jana Kochánková / KOKO

KOKO miluje sítotisk. Jeho pomocí přenáší své kresby s často květinovými motivy na látku, kterou pak zpracovává dle vlastních střihů.

Ve své poslední kolekci spolupracuje KOKO  s ČESKOU BIO MÓDOU. Vznikají tak překrásné modely z nebarvené BIOBAVLNY

a z BIOBAMBUSU. Tyto materiály se nosí samy a naprosto odhalují  smysl přísloví ,,mít se jako v bavlnce”.  

Zároveň je v nich ukrytá čistá myšlenka o ekologii a etice. Tato kolekce zastupuje pestrou škálu modelů od elegantních přes extravagantní večerní až po sportovní oblečení.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Jaroslava Procházková / JAROSLAVA fashion made by heart

...filozofií je touha tvořit o lidech a pro lidi ...

Akad. mal. Jaroslava Procházková je módní návrhářka, která prezentuje značku JAROSLAVA, jejíž hlavním potěšením je vytvářet celkový image na základě individuálních představ každé klientky.

Specialitou je kvalitní pletená móda. Každá kolekce obsahuje mnoho jednotlivých prvků, z nichž je snadné díky lehké kombinovatelnosti sestavit jednoduchý šatník vhodný pro každou příležitost.

Hlavní devizou této značky je možnost skloubit pletené a šité oděvy, které Jaroslava navrhuje a šije svým klientkám přímo na míru.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Jolana Kotábová

Její práce vychází ze cti k tradičním řemeslům. Proto ve své tvorbě

dbá na kvalitní řemeslné zpracování. Klobouky z její dílny podtrhují eleganci a ženskost. Vystihují individualitu zeny, proto jsou některé

kousky hravé a extravagantnější.

Vytváří také klobouky dle přání již konkrétní zákaznice na běžné nošení, nebo na různé příležitosti. Každý klobouk je originál.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Monika Roženková / MONA ROSA

MonaRosa je módní značka Moniky Roženkové. Vyznačuje se neotřelými střihy, kvalitními materiály a perfektním zpracováním.

Své kolekce tvoří vždy s pečlivým přístupem a důrazem na nositelnost. Pro sezónu podzim - zima 2013/14 zvolila jednoduché střihy, které

se velmi dobře kombinují a nechávají vyniknout strukturám příjemných látek. Klasické kombinace černé, šedé a bílé rozzáří fuchsiová a oranžová, aby Vaše zima nebyla nudná. Novinkou pro aktuální kolekci

je spolupráce se šperky Rita's, jež  vznikaly přímo pro tyto modely.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

LA FEMME MIMI

Značku založila před 8 lety Mimi Lan, návrhářka, pocházející z Hanoje

a žijící již přes 20 let v Česku. La Femme MiMi podtrhuje ženskou krásu. Design La Femme MiMi se soustředí na formu, barevné kombinace

a především na kvalitu látek. Je to značka, která umocňuje ženskost, přesto zůstává pohodlnou a inspirující.

Její jedinečnost spočívá především v ručních výšivkách, jejichž motivy navrhuje sama MiMi Lan. Podzimní kolekce nese název Návrat a je inspirována vzpomínkami z dětství. Filozofií La Femme MiMi je propojit Evropu s Asií.

 

Lenka Šváchová / 27jewelry

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

27jewelry elegantně kombinuje sklo s drahým kovem. Propojuje tradiční česká řemesla, nejkvalitnější materiály a současný design.

Zaměřuje se na sebevědomou ženu, která ocení precizní detail

a originalitu. V nové kolekci, která bude exkluzivně představena

na Grace’n’Glamour, se 27jewelry soustředí na potlačení hranic materiálů a rozmlžení jejich typických vlastností. Nachází a vytváří

pro ně příležitost, kde se mohou vzájemně podpořit a zrodit neobvyklý

a působivě detailní zážitek.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Lenka Kohoutová / COCKEREL

Výrazná „kohoutí“ barevnost započatá u pilotní výstavy COCKEREL IN THE BOX pokračuje také v kolekci TABLEWARE pro podzim a zimu 2013/14 a v pre-kolekci JAM na jaro léto 2014. “Tableware” servíruje barvy v detailech ruční výšivky, kožených nebo pletených doplňcích, s respektem hodným barev podzimu. Základem jsou vlněné kabáty a kalhoty, doplněné koženými nebo hedvábnými barevnými pásky.  V kolekci jaro léto 2014 s podtitulem “Jam” jsou v plné síle barvy ponechány svému letnímu náboji a drajvu.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Radana a Pavel Ivančic / MUSET

Značka MUSET na Grace'n'Glamour představí aktuální pánskou kolekci podzim/zima 2013/14 a vybrané kusy z dámské kolekce podzim/zima 2013/14. Kolekce jsou v duchu oproštěné elegance. Inspirací byly klasická pánská krejčovina a uniformy, jež jsou transformovány do do neformální polohy. Zatímco u dámské módy se jedná převážně

o "speciální kusy", které osvěží váš šatník, u pánské se jedná

spíše o základní oděvy šatníku muže.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

RITORE

Značka zrozená na prahu nového zlatého věku. Oblečte svou budoucnost již dnes! Dvojice zkušených designérů Emilia Świder a Ricardo Torini vám zaručuje netradiční kombinace designu a materiálů.

Kolekce jsou symbolem inovace v detailu s důrazem na linii.

Cílem je kombinace mezi rafinovaným, praktickým oděvem

a maximálním luxusem, v dokonalém zpracovaní a v nejkvalitnějších materiálech. V případě pánských obleků návrháři upřednostňuji kašmír a mohér. Pro dámské modely využívají tekoucí organzu, hedvábí

a luxusní len.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Marko.in = Marko Lopatić

Intenzivní vyjádření emocí, myšlenek a duševních stavů.

To jsou slova popisující módu Marko.in, kterou tvoří mladý designer balkánského původu. Jeho práce je výsledkem silné vůle a vytrvalosti. Oproti mnoha jiným kolegům se nepyšní titulem prestižní umělecké školy. Tvrdí, že móda je jeho životním posláním a skrze ni může světu

přinést nejvíce pravdy a dobra. 

Svoji kariéru započal jako stylista na volné noze, aby jak sám

říká, prošel vysokou školou života a získal zkušenosti. Typické pro jeho práci je vyjádření tvarů, snaží se dát možnost vyniknout lidské podstatě

a vnitřnímu obrazu skrze své modely.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

YANA THAL

Návrhářka Jana Thálová tvořící pod značkou Yana Thal se zaměřuje především na modelovou tvorbu, autorské kolekce a šití na zakázku. Značka Yana Thal je určena všem, jejichž šatník je výrazem jejich osobnosti. Při vytváření kolekcí je kladen důraz na volbu zajímavých materiálů, nadčasové střihové řešení a kvalitní řemeslné zpracování.

Na G'n'G představí svou aktuální kolekci Yinothay.

Originální limitovaná kolekce variabilních šatů na čtení i do města, které vyprávějí knihu Slečny. Módní kolekce s příběhem, do kterého se můžete obléct, schovat, zavinout i zamotat. Kolekce reflektující potřebu moderní ženy vytrvale číst a zároveň naplno žít.

 

RITA´S JEWELRY

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Rita's jewelry design představí na Grace'n'Glamour dvě kolekce šperků. Typické pro řadu Warm U! je použití vlny a hedvábí v kombinaci

s gumou, stříbrem a hliníkem. Tyto "útulné šperky" mají neobvyklou strukturu, jsou nepřehlédnutelné a navíc Vás budou v zimě krásně hřát.

V těsné spolupráci s návrhářkou Monikou Roženkovou vznikala druhá řada šperků, jež jsou vytvořeny na míru konkrétním modelům.

 

NOMIO

Pod značkou NOMIO je podepsán Milan Nováček - zlatník, šperkař tvořící osobité šperky v limitovaných kolekcích.

Jeho vlastní kolekce BERRIES představuje perlové náušnice

a nejen je, inspirující se plody rybízu, borůvek i jeřabin protkané jemnou  zlatou strukturou. BERRIES doplní vybrané šperky z jiných kolekcí

a mimo jiné i vítěz soutěže ŠPERK ROKU 2012.

 

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Michal Kadaník

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Zlatník a designér, jehož práce jsou ručně vyráběné originály

nebo ve 3D modelované  šperky vyrobené metodou 3D tisku. 

Mohou být extravagantní nebo decentní, ale vždy s citem pro detail.

Ve své tvorbě dává přednost drahým kovům a pravým kamenům.

Rád pracuje také s brilianty, které jsou symbolem trvalé hodnoty.

Ve svých návrzích často využívá podněty z přírody,

ale i  industriálního prostředí.

Na letošním G´n´G představí nejnovejší kolekci titanových manžetových knoflíku pod názvem ´´SPHERE´´, která je vytvořena

právě metodou 3D tisku.

 

Alena Bělíková / LA MODE DE BOHÊME

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

ODIVI

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

ODIVI je česká módní značka návrhářky Ivy Burkertové.

Aktuální kolekci, která nese název „Když na tebe sněží, neznamená, že jinde nekvetou”, charakterizují geometrické střihy, které dokonale podtrhnou siluetu každé ženy. Zdánlivě nekombinovatelné materiály jako merino vlna, bambus a softschell vystihují nesvázanou osobnost. Charakteristickým prvkem kolekce je digitální tisk rozkvétajících pivoněk. Stěžejními kusy celé kolekce jsou bezesporu variabilní šaty, které se dají snadno využít pro jakoukoliv příležitost, a vlněné kabáty

v neotřelých střizích. 

 

Alena Bělíková tvořící pod značkou La Mode de Bohême se specializuje

na výrobu ručně šitých kabelek z hovězích usní. Každý centimetr je ručně ozdobený a nabarvený, všechny vpichy jsou dělané ručně stejně tak i každý steh. Vyrábí také náhrdelníky ze stejně zdobené kůže. Kombinuje

je s peřím a štrasovými kameny. Na zimu 2013/2014 připravila kolekci velmi výrazných perleťových barev - smaragdové, safírové, žluté, světle

a tmavě fialové. Na Grace'n'Glamour bude prezentovat jak klasickou tvorbu se vzorem a zemitými barvami tak i tuto výraznou

kolekci bez vzoru.